Регистрация | Войти

Ремонт и обслуживание

Ремонт газового котла Чернівці. Майстер з ремонту газових котлів у Чернівцях. Відремонтувати котел.

Фото Ремонт газового котла Чернівці. Майстер з ремонту газових котлів у Чернівцях. Відремонтувати котел.

Добавлено: 34 дней назад (16 июля 2019)

ID-объявления: 6947719

Договорная

Кол-во просмотров: 5526

Контактная информация:

rpzvika

тел.:
( 096 ) 498 - 05 - 33

Другие объявления пользователя

Черновицкая область, Черновцы

Описание:

Ремонт газових котлів у Чернівцях. Газовщик з ремонту, чищення газового котла по Чернівцям. Відремонтували газовий котел Ariston , Baxi , Beretta , Bosch , Chaffoteaux , Buderus , Immergas , Ferroli , Nobel , Nova , Florida , Protherm , Roca , Sime , Vaillant , Westen , ECA , Viessmann , Solly , Termal , Saunier Duval , NAVIEN та інші .
Ремонт та чистка котлів опалення є одним з основних видів діяльності компанії "Ремонт по Заявці ". Ремонт і технічне обслуговування автоматики котельного обладнання знайомі фахівцям компанії вже більше двадцяти років. Накопичений за цей час досвід дозволив стати нашим співробітникам справжніми професіоналами своєї справи , їх технічний розвиток дає можливість здійснювати ремонт та чищення котлів опалення вітчизняного і зарубіжного виробництва.
Відповіддю на запитання " Навіщо потрібно проводити чистку котельного обладнання? " буде те, що забруднення робочих поверхонь нагрівальних елементів всього на міліметр в значній мірі збільшує споживання енергоносія. Цей показник може вирости на 5 % і навіть більше.
Своєчасна чистка та ремонт котлів опалення видалять будь-які забруднення , налипання сажі і попередять виникнення корозії. Чистку експлуатованого обладнання необхідно робити не менше, ніж один раз на рік , а якщо як енергоносія виступає легке рідке паливо , то не рідше двох разів на рік. Це дозволить не тільки більш якісно та ефективно працювати обладнанню , а й значною мірою продовжить його експлуатаційний термін.
Експерти компанії "Ремонт по Заявці " в таких випадках проведуть потрібну оцінку опалювального обладнання , і виконають необхідну " чистку , ремонт котла опалення в Чернівцях" , " ремонт газовий котел у Чернівцях" яка може бути хімічної або механічної . Звернувшись в компанію "Ремонт по Заявці " кожен клієнт може бути впевненим у тому , що його котел опалення працюватиме надійно , економно і без перебоїв.
Наші контакти: 
(050) 502 - 49 - 48 
(096) 498 - 05 - 33 
(063) 350 - 22 - 33 
Включена послуга Call - back (ми Вам телефонуємо). 
Без вихідних з 8 - 18.45. 
Наш сайт:  http://remontpozayavke.uaprom.net/g3983487-gazovyj-kotel-kolonka

Поднять
Жалоба
Выделить объявление
7 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

20 грн.
14 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

36 грн.
30 дней

- выделение объявления

- расположение в ТОП категории

60 грн.

Подробная информация об услуге