Крісло-качалка Comfort - "здорова спина"

Добавлено: 14 июня 2018 в 12:41

Черновицкая область, Черновцы

Крісло-качалка Comfort - "здорова спина"

Описание:

    Дерев'яний каркас крісла (в залежності від збірки) злегка пружинить, витримуючи навантаження в 150 кг, а м'яке погойдування крісла, дозволяє протягом 20 хвилин зняти втому в області спини, повноцінно розслабитися і відпочити. Усередині сидіння крісла вмонтована пружина змійка.
  М'які подушки крісел - з поролону, а для любителів, комфортною м'якої посадки - з 3 видів силікону, виготовлені за всіма вимогами стандартів, що подовжує їх довговічність і якість.
  Чохли для крісел - знімні і шиються з меблевих тканин, обраних за бажанням замовника, їх можна здавати в хімчистку або прати.
  Додаткові опції - Три кута нахилу, здійснюються за допомогою пересувної рамки. У першому положенні можна читати книгу, планшет, працювати з ноутбуком, це дуже зручне положення для годуючих мам. У другому - відпочивати після роботи, поклавши ноги на підніжку. У третьому - просто заснути.
Переваги крісел - гойдалок в їх вазі та розмірі. Вага - 10 кг, його з легкістю можна перенести з кімнати в кімнату. Розмір 65 довжина - 100висота-85 глибина, дозволить вам зберегти більше вільного простору в приміщенні.
 (Ціна вказана за крісло поролонове розкладне).
   У вас виникли питання, хочете купити крісло зі складу, дізнатися більше про тканини, де їх подивитися, як робиться доставка, терміни виготовлення, заходьте до нас на сайт, зв'яжіться з нами по телефону або пишіть на пошту.  
Цена: 3210 грн.

Контакты

Имя: Cветлана

Черновицкая область, Черновцы

Телефон: 050 93 93 595